Loading...

PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ S VARHANNÍM KONCERTEM, SLAVNOSTNÍM KŘTEM I PŘÍBĚHEM VÁNOČNÍHO STROMEČKU

12. 12. 2023
Loučeň
Kdy:
12. prosinec 2023 17:00
Město:
Loučeň
Místo:
Loučeň 1, 289 37 Loučeň

V předvánočním čase vás zveme na výjimečné setkání na Zámku Loučeň, které vám přinese doslova plnou nůši zážitků. Zhlédnete Příběh vánočního stromečku, který s podtitulem Abeceda Vánoc mapuje tradici i samotnou historii zdobení tohoto zeleného vánočního symboluVyslechnete si varhanní koncert v zámeckém kostele a vrcholem setkání bude slavnostní křest finálového dílu knižní trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU s příhodným názvem NAPLNĚNÁ VIZE. 

Prostřednictvím trojice knih rozhovorů s úspěšnými českými podnikateli a podnikatelkami ukazujeme, že život sám a cesta k úspěchu nemusí vždy vést rovně a přímo na vrchol. Často bývá plná zvratů, odboček a těžkostí, které je potřeba prožít a překonat. Pokud ovšem člověk v sobě najde dost vůle, síly a odhodlání, dostaví se úspěch a poznání, že má smysl se snažit překonávat těžkosti. Knihy jsou ale také o hledání nové cesty, nových projektů a jiného životního náhledu i nadhledu.

Jak se vyrovnat s úspěchem, který občas přichází rychle a bez varování. Otázka je, jak se s tím vším vyrovnat a jaký k tomu zaujmout postoj, jak nalézt celkové naplnění, sladit osobní i pracovní vizi spolu s touhou věnovat se projektům, které ovlivňují širší skupiny lidí a mají pozitivní dopad na celek. To je motto knižní trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU - Most k úspěchu, Co dokáže úspěch a NAPLNĚNÁ VIZE.

Více informací k setkání naleznete ZDE

SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ POUZE PRO POZVANÉ ČLENY A PŘÁTELE PODNIKATELSKÉ PLATFORMY HELAS, VČETNĚ FINALISTŮ SOUTĚŽÍ OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ, OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ A OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK.
REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ JE ZASLÁN OSOBNÍM EMAILEM.

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice