Loading...

Registrační dotazník

Vaše nominace do soutěže proběhla na základě hodnocení Indexu Cribis odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau. Sbírají se tři poslední roky tj. 2021-2023. Hodnotí se závěrky z roku 2021, 2022. Rok 2023 má informativní charakter v rámci základních soutěžních kategorií v rámci krajů. ŽEBŘÍČEK TOP 10 zdravě rostoucích firem hodnotí výsledky roku 2021, 2022 a 2023. Účetní údaje odborný garant zpracovává z údajů uvedených ve sbírce listin a do OCE registrace jsou staženy automaticky. Účetní údaje je nutné mít ve sbírce listin zveřejněny nejpozději do 2. 10. 2024, uzávěrka registrací do soutěže je 03. 10. 2024. Představení ČESKÝCH EXPORTÉRŮ a vyhlášení výsledků nejlepších ryze českých exportérů proběhne v listopadu 2024. Termín bude upřesněn.

Podporujeme české firmy. Budujeme hrdé Česko. Nezávislá platforma. Vzájemná podpora a úcta od roku 1997.

Údaje o společnosti

Zástupci společnosti


Forma registrace neovlivňuje bodové hodnocení a pořadí v soutěži.


1Každá společnost soutěží za kraj, ve kterém má své zapsané sídlo. Má-li své skutečné sídlo v jiném kraji a toto doloží, může soutěžit za tento kraj. Skutečným sídlem se rozumí místo, kde má společnost svou hlavní provozovnu, nebo místo, kde převážně vykonává svou činnost její statuární orgán.

2ROZŠÍŘENÁ REGISTRACE: Online sdílení kontaktů, vzájemné propojení s dalšími lídry,  možnost prezentovat své aktivity, nabídky, poptávky. Podpora Vašich potřeb. Pravidelné zajímavé informace o byznyse, vzdělávání, inspirativní rozhovory a webináře. Nonstop přístup do Archivu uspořádaných akcí. Podnikatelské benefity. Představení v celkové Podnikatelské platformě Helas a asistence zakladatele projektu, které se díky rozšířené registraci stáváte součástí.

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice