Loading...

ZAJISTĚTE SVOJI RODINU PRO PŘÍPAD NOUZE! TRVALÝ POBYT ČI OBČANSTVÍ V USA A KANADĚ.

15. 11. 2022
online webinář
Kdy:
15. listopad 2022 13:30
Město:
online webinář
Místo:
z pohodlí vašeho zázemí

Dnešní doba je nevšední, hektická a uspěchaná. Přináší s sebou dříve naprosto nepředstavitelné situace v podobě pandemie nebo války u téměř sousedů. Každý z nás stojí před otázkou, jaký bude zítřek. Budeme mít příležitost žít flexibilně a podle svých představ? Navazujeme na online rozpravu Zahraniční diskuze o příležitostech v USA. Letošní novela amerického imigračního zákona EB-5 přináší řadu pozitivních změn pro zahraniční investory, kteří mají zájem o urychlené získání trvalého pobytu, případně občanství USA. Za určitých podmínek lze získat tzv. Green Card Status během několika měsíců. Dále představíme kanadské imigrační programy pro jednotlivce a podniky.

Setkání se opět zúčastní pan Jiří Krejča, majitel Vere Prague s.r.o., zástupce developerské společnosti Christian Tyler Properties, která nabízí komplexní zajištění účasti v zabezpečených projektech EB-5 a vyřízení zelených karet. Hostem bude také specialista na imigrační právo USA a Kanady a partner renomované advokátní kanceláře, JUDr. Hynek Žikovský, 

Nyní je nejlepší doba pro ty, kteří o zapojení do EB-5 uvažují, protože stále platí výrazné snížení investice do projektu EB-5, ale je pravděpodobné, že se to změní.

 

Více informací naleznete ZDE

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ 2022

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - DataClue
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ECOAR s.r.o.
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - Kompass Czech
Logo - LabePharm
Logo - Microsoft
Logo - Vere Prague

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - ČIANEWS
Logo - DENÍK
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Regionální televize
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice