Loading...

Jak se v dnešní rychlé době neudřít?

28.01.2022

Vážení obchodní přátelé,

jak se v dnešní rychlé době neudřít? Jak si uvědomit, co je normální a co tvoří úspěch? Jak svoje lidi stimulovat, kultivovat?

I začátek roku pokračuje v rytmu oblíbeného filmu „Rychle a zběsile“ :). Hodně lidí pojmenovává postCovidovou zátěž jako velké pracovní tempo zároveň spojené se silnou únavou, dočasnou ztrátou motivace, častého „ataku“ od podřízených v drobných operativních úkolech, ve větší chybovosti, ve změnách dohodnutých podmínek, apod. Přemýšlí nad tím, jak si ulevit a zároveň u toho kvalitně odvést svoji práci. 

Co s tím? Jednou z možností je si vytvořit seniorní tým z pohledu zvládání konkrétních situacíProč? Je dokázáno, že čím seniornější tým máte, tím jako manažer méně „dřete přes závit“ a zároveň lidi jsou motivovanější a všechny práce více baví. Je dobré pracovat s psychologickou nadstavbou a zvědomovat věci, které jsou uložené v podvědomí. Např. že současná situace přejde a bude prodej jako dříve. Nebude. Že to, jak jsem lidi řídil dříve, stejné už prostě nebude. Změnil se pracovní model manažerů a metoda práce, apod.

Pro nadhled Váš a Vašich týmů je dobré se zastavit a podívat se na věci z jiné perspektivy, dobít si baterky a pochopit nové souvislosti. Přihlaste se na nadstavbový otevřený program Psychologie pro manažera nebo Psychologie prodejeOba se konají v březnu 2022. 

PSYCHOLOGIE PRO MANAŽERY – 15.-16.3.2022

 

Proč se zúčastnit?

  • Pod vedením zkušeného lektora s psychoterapeutickou kvalifikací poznáte lépe svou vlastní osobnost a naučíte se překonávat své vnitřní překážky – naučíte se obstát v těžké situaci a obrátit ji ve svůj prospěch.
  • Naučíte se analyzovat své podřízené/spolupracovníky a zvolit tak vhodnou komunikační taktiku před i v průběhu jednání – naučíte se trénovat a zlepšovat během „utkání“.
  • Připravíte se na konkrétní jednání se svými podřízenými/spolupracovníky – zlepšíte svou techniku a strategii.
  • Jaké jsou cíle programu? A co se na programu diskutuje za kapitoly – podívejte se zde.

PSYCHOLOGIE PRODEJE – 8.-9.3.2022

 

Proč se účastnit?

  • Naučíte se vyhrávat.
  • Pro vítězství ve sportu je velmi důležitá psychika. To, jak se popereme např. se strachem, s přehnanou motivací, s očekáváním od sebe samého i od druhých, s odpovědností za splnění cíle. Výsledkem naší touhy uspět a zvítězit může být i nezdar v situaci, kterou na „tréninku“ běžně zvládáme. Důvodem je psychika v rozhodujícím okamžiku. Prodej je sportu velmi podobný a obchodníci mohou vítězit nebo selhávat z podobných příčin. Co je však rozdílné, že ve sportu můžete stát na bedně. V prodeji je úspěšný jen ten, kdo je první, kdo bere zlato, zakázku.
  • Jaké jsou cíle programu? A co se na programu diskutuje za kapitoly – podívejte se zde.

Zaujal Vás otevřený program? Přihlašte se formou přihlášky, e-mailem na: stanislav.ondrejka@palatinumcampus.cz, nebo na tel. čísle: 777 358 809.

Dostáváte se do podobných situací jako je výše popsáno? Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a prokonzultujte možnosti řešení.

Krásný konec ledna a těšíme se na Vaši účast.

S pozdravem,

 

Pavel Procházka
mobil: +420 602 777 824
e-mail: prochazka@palatinumcampus.cz
Palatinum s.r.o., Holubova 2527/1, Praha 5, 150 00 www.palatinum.cz

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice