Loading...

SETKÁNÍ VÍTĚZŮ - ČESKÉ FIRMY SPOLU

14. 3. 2024
Čeladná 781
Kdy:
14. březen 2024 10:30
Město:
Čeladná 781
Místo:
Apartmánový dům LARA

Rádi bychom Vás pozvali na SETKÁNÍ VÍTĚZŮ - ČESKÉ FIRMY SPOLU do ikonické horské vesnice proslavené mnohými zajímavostmi, které se také mnohdy přezdívá moravské Beverly Hills. VIP setkání, pořádáme ve spolupráci s Rehabilitačním centrem Čeladná, mimo jiné také vítězem Ocenění Českých Lídrů 2022. Osobně se Vám bude věnovat zakladatelka Ocenění Českých Lídrů, Exportérů a Podnikatelek, paní Helena Kohoutová. Průvodcem bude pan MUDr. Milan Bajgar, spolumajitel centra, v jehož prostorách akci realizujeme. 

Akce je určená pouze pro VÍTĚZE projektů, které jsou součástí Podnikatelské platformy Helas. Pozvánka byla zaslána emailem. 

Těšit se můžete na neformální diskuzi, společný oběd a dále na netradiční prohlídku Čeladné. Bez povšimnutí tak nezůstane nové centrum vzniklé z bývalých kasáren, golfový areál se dvěma 18 jamkovými hřišti, Art & Design MIURA hotel pyšnící se známými uměleckými díly, dřevěný kostelík ze 16. století, který byl v období první republiky přivezen ze Zakarpatské Ukrajiny nebo prohlídka samotného Rehabilitačního centra Čeladná včetně malé Galerie malířů Beskyd.

V případě zájmu o ubytování za zvýhodněných podmínek před nebo po akci (k dispozici bude bazén, thajské masáže i Polarium s -120 °C) kontaktujte přímo recepci AD LARA na tel: 736 192 926. Oběd a program jsou zdarma.

Naším společným cílem a vizí je vytvářet pozitivní podnikatelské mikroklima - vzácnou příležitost, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho se můžeme spolehnout, kde hledat nové zdroje a jak postupovat kupředu, navázat nová přátelství a díky důvěryhodným doporučením a vztahům nacházet nové příležitosti. 

Harmonogram

 • Příjezd
  10:30 - 11:00
 • Diskuze včetně oběda a ochutnávek
  11:00 - 14:30
 • Nevšední prohlídka Čeladné
  14:30 - 17:30
 • Volný program pro zájemce o ubytování a relaxační služby
  18:00

 

* změna vyhrazena

  

  

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice