Loading...

24. NAROZENINY HELAS LADIES CLUB

18. 4. 2023
Praha 1
Kdy:
18. duben 2023 18:00
Město:
Praha 1
Místo:
Česká mincovna, Havelská 503/19

Přijměte naše pozvání na výjimečné setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club a oslavte s námi 24 let nepřetržité činnosti.  ŽIVOT SE TOTIŽ MUSÍ ŽÍT.

„Ponořit svou duši do štěstí, aby na slunci mohla uschnout a znovu zářit“ říká Vlastina Svátková, herečka, spisovatelka, výtvarnice a kreativní osobnost. Jako malá toužila být popelářkou, protože věřila, že lidé z nevědomosti mohou vyhodit poklad. A v poklady věří stále, proto se stala vášnivou sběratelkou umění, napsala již 3 bestsellery a hlavně má úspěšnou značku šperků ADORE, které jsou charakteristické používáním neopracovaných drahých kamenů. Ve svém životě bourá zažité bariéry a jde individuální cestou, protože je přesvědčená, že lidé nejsou na světě proto, aby se líbili všem, ale aby byli spokojeni sami se sebou.

Tradičně představíme motto letošního roku, kterým je ROZLET. Nepodávat se věcem, kráčet kurážně dopředu, tvořit a jít dál za hranice své představivosti. Mandalu pro klub opět vytvořila La Petien - Petra Volenec Němečková, osobní a firemní koučka, malířka mandal a energetických obrazů, facilitátorka Access Bars a zakladatelka Studia La Petien.

Setkání pořádáme v reprezentativních prostorách České mincovny, která je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky. V průběhu setkání představíme další hosty a partnery setkání.

Oslavme spolu naše 24 narozeniny. Podle numerologie toto číslo posiluje působení v oblasti umění, napomáhá dosáhnout štěstí, i v lásce, a podporuje finanční úspěchy. To přejeme i našemu klubu.

Více informací naleznete ZDE

Butikové setkání pouze pro pozvané členy a přátele Podnikatelské platformy Helas. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.

 

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice