Loading...

Lídři se sešli na dostizích a podpořili dobrou věc

29.04.2017

Ani aprílové počasí neodradilo 4000 diváků od návštěvy dostihového závodiště ve Velké Chuchli a zúčastnili se tak Dostihového dne Ocenění českých lídrů, jenž se letos opět nesl v duchu hesla live green – go green – be eco. V rámci 16. ročníku BRITISH RACING GREEN DAY závodily koně v osmi dostizích. Vrcholem byla již tradičně Cena Vodafone & Ocenění českých lídrů, v níž zvítězil žokej Radek Koplík na hřbetu Mamadyshe, který si ve čtvrtém kariérním startu zapsal vůbec první životní triumf, když po boji o krk zdolal loňského juniorského šampióna Zocka.

V Ceně Rigips dal na loňskou méně povedenou sezónu zapomenout pětiletý reprezentant stáje Ramzan Kadyrov, vítěz předloňského EJC Million Dashing Home a vyhrál stylem start-cíl. Nejsuverénnějším vítězem letošní sezóny se v úvodní Ceně Kaplan stal favorizovaný tmavý hnědák stáje Valentin Bukhtoyarov Silver Ball, který doběhl o patnáct délek před nejrychlejším ze soupeřů a položil základní kámen k nedělním hattrickům žokeje Šafáře i trenéra Šavujeva. Nezaváhal ani top-favorit dne Palazzo Corsini, suverén dostihu debutantů z letošní první neděle si v Ceně Dermacol připsal druhý vítězný start.

Nečekanou vítězkou Ceny Gerlach se stylem start-cíl stala tříletá klisna Global Girl. V Ceně Expobank podruhé v kariéře zvítězila čtyřletá klisna Eowyn. Jubilejní třicátý životní start pak v Ceně Arcadis proměnil v páté životní i pražské vítězství poctivý osmiletý hnědák Trop. V závěrečné Ceně Daikin se o krk nečekaně prosadil Magic Tirol.

Kromě napětí ze sázek na ty nejrychlejší koně čekal hosty projektu Ocenění českých lídrů bohatý doprovodný program. Již při příchodu obdrželi slosovatelnou hrací kartu, kterou pak vyplněnou mohli odevzdat a soutěžit o hodnotné ceny.

Dámy mohly využít pozvání do Galerie krásy Dermacol, kde se mohly nechat nalíčit a také se seznámit s vůněmi této celosvětově úspěšné české značky. Jejich pozornosti neušla ani ukázka zlatých šperků z dílny JK KUDLÁČKOVÁ. Pro ty nejmenší připravila společnost VODAFONE zábavu v podobě malování na obličej a kouzelníka. Dostihové odpoledne si tak užily i děti. Nejen pány pak jistě zaujal zajímavý degustační program. Ochutnat bylo možné exkluzivní kávu a čaje značky DILMAH, křišťálovou vodu AQUA ANGELS, ručně vyráběné čokoládové pralinky BELVEC, cidery REKORDERLIG, moravská vína z rodinného vinařství Maláník Osička a prvotřídní koňaky Rémy Martin.

K dostihům v proslulém Ascottu a k dostihům obecně patří neodmyslitelně klobouky a další více či méně originální pokrývky hlavy. Nejinak tomu bylo i v pražské Velké Chuchli. Předem určená porota vybírala mezi hosty nositele toho nejextravagantnějšího klobouku. Vítězkou se stala ředitelka pro rozvoj společnosti Dermacol Věra Komárová. Ta si jako cenu odnesla unikátní fascinátor od značky La Modista, který Petra Kvarčáková vyrobila speciálně pro tento dostihový den.

Výtěžek z doprovodných akcí putoval na podporu Klubu nemocných cystickou fibrózou.

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice