Loading...

KOMA MODULAR: POPULARITA MODULÁRNÍCH STAVEB ROSTE

13.10.2017

Mezi výhody, které modulární stavby investorům nabízí, patří zejména rychlost, možnost okamžitého použití, neexistence vícenákladů, dodržování dohodnutých termínů a také cenová úspora, prozrazuje v rozhovoru Martin Hart, vedoucí marketingu společnosti KOMA MODULAR.

Můžete nám představit společnost Koma Modular a služby, které nabízí?

KOMA MODULAR je specialista na výrobu modulárních domů a leader v tomto oboru. Modulární stavby mají ve světě velkou popularitu, o čemž svědčí mezinárodní konference, cechy modulární výstavby a podobně, a to hlavně v USA, Austrálii a Velké Británii.

Jak jsou modulární stavby mezi českými zákazníky dnes populární?

Progresivní investoři využívají výhod modulárních staveb pro vybudování sídla firem, budov k podnikání, jako jsou administrativní budovy, restaurace, prodejny nebo malé výrobní provozy. Podařilo se nám prosadit u zastupitelů měst i výstavbu modulárních školských zařízení - postavili jsme první modulární mateřskou školu v České republice i první nízkoenergetickou modulární soukromou mateřskou školu, ale i základní školy. Dnes už dokáží progresivní investoři ocenit výhody této metody, kterou je rychlost, možnost okamžitého použití, neexistence vícenákladů a hlavně dodržování dohodnutých termínů a dohod, ale i cenová úspora.

Odráží se ve Vaší práci různé trendy? Jak ji případně ovlivňují?

Vývoj v modulární výstavbě a hlavně architektuře je nekonečný. Tuto metodu ovlivňují jak nové materiály, tak filozofie organizace výroby, ale i společenská naléhavost. Zajímavou součástí je i vedle modulární architektury, která se věnuje trvalým stavbám, i tzv. Pop-up architektura, kde lze vyzkoušet nové trendy.

Jak důležitou roli hrají ve Vašem byznysu inovace?

Inovace hraje ve vývoji každého oboru důležitou roli. Náš majitel a ředitel firmy Stanislav Martinec tvrdí, že kdo neinovuje, jako by zemřel.

Vaše firma zaznamenala úspěch v projektu Ocenění českých lídrů. Co to pro Vás znamená?

Každé ocenění je pro nás důležité a podporuje nás v dalším úsilí. Toto ocenění je navíc cenné tím, že oceněné firmy nemohou ovlivňovat porotu, třeba různými přihlašovacími poplatky, jako je tomu v některých dalších soutěžích.

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice