Loading...

Aktuální zajímavé dotační programy na rozvoj podnikání

26.03.2020

201 consulting - Aktuální zajímavé dotační programy na rozvoj podnikání

Ministerstvo průmyslu a obchodu chce podpořit výrobu a vývoj zdravotnických prostředků a nasazení nových technologií pro boj s koronavirovou nákazou. Dne 14. dubna se otevře dotační program Technologie COVID 19 s minimální alokací 300 mil. Kč. O podporu až do výše 20 milionů korun budou moci žádat malí a střední podnikatelé.

Dále česká vláda schválila program Czech Rise Up – Chytrá opatření proti COVID-19. Bude mít za cíl podpořit rychlé zavedení nových řešení, která mohou pomoci s bojem proti koronaviru, zmírnit dopady dalšího šíření a následky této krize řešit. Program podpoří projekty firem, včetně start-upů, případně i dalších institucí, prostřednictvím financování nákladů potřebných pro rychlé uvedení řešení do praxe. Příkladem může být nový plicní ventilátor či aplikace usnadňující logistiku.

Ministerstvo průmyslu a obchodu společně s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou plánuje zahájit příjem žádostí o bezúročný úvěr či záruku pro podnikatele zasažené koronavirem v rámci programu COVID II.

Nebojte se v letošním roce také podat žádost o dotaci a vaší investici realizovat pak až v následujících letech! ZDE přehled aktuálně otevřených zajímavých dotačních programů. Další dotační možnosti bude MPO upřesňovat na podzim letošního roku.

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice