Loading...

Značka Inca Collagen slaví 6 let

04.06.2021

Pandemie nás nezlomila, říká jednatelka Romana Ljubasová

Jen málokdo dnes nezná značku prémiového hydrolyzovaného kolagenu Inca Collagen. Tato ryze česká značka za šest let na trhu změnila kvalitu života k lepšímu více jak 150 tisícům spokojených zákazníků. Kromě toho rozšířila své portfolio o další žádaný produkt, Incapet Collagen pro zvířata. Oba tyto kolageny již mají svá pevná místa na českém i slovenském trhu. Právě v těchto dnech slaví značka Inca Collagen šest let, a proto nadešel čas se hrdě ohlédnout za uplynulým obdobím.

Minulý rok byl pro firmu nesmírně náročný, ale i krásný. Pandemie přísně testovala sílu jednotlivých společností a značek, no Inca Collagen i toto zemětřesení ustál s noblesou. Čemu za to vděčí?

“Primárním cílem byznysu je prostřednictvím nabízených produktů a služeb pomáhat i těm, kterým sloužíš, aby ve svém životě nalezli větší smysl, radost a úspěch. Vydělávání peněz je samozřejmě velice důležité, ale pokud toužíš po opravdovém úspěchu, nemělo by to být tvým primárním hnacím motorem. Dobré společnosti se soustředí výhradně na zisk. Skvělé společnosti se soustředí na svůj vyšší smysl – jak dovést své zákazníky ke skvělím výsledkům a zásadně jim změnit život.,, To jsou slova z moudré knihy. Tuto pasáž jsem naprosto otiskla do všeho co souvisí s naší firmou, produktem Inca Collagen a je to vlastně i má životní filosofie.

Pro mě je to všechno. Pokud naše firma a náš produkt dokáží být takovým: MÍT HODNOTY A PŘINÁŠET RADOST, pak jsem přesvědčena, že máme před sebou mnoho naší radosti a mnoho spokojených zákazníků.

Pro dnešní dobu je typické, že máme všeho dostatek a lidé tedy přirozeně srovnávají. Hledají podobné produkty a porovnávají jejich ceny, kvalitu a jiné parametry. Ale od loňského roku jako by se doba zastavila. Lidé více přemýšlejí, co si koupí, do čeho investují. A koupí si jen to, čemu věří. Ukázalo se, že značce Inca Collagen věří zákazníci natolik, že zájem o produkt násobně roste.

Stabilní kvalita a účinný, spolehlivý produkt je to, co společnost neustále posouvá vpřed. Inca Collagen se zkrátka drží svých zásad, nepolevuje z kvality. „Děláme věci srdcem a s upřímným zájmem o to, abychom svou práci odvedli co nejlépe. To je podle nás jediná cesta k tomu, jak mít šťastný život, nebo jak vybudovat dlouhodobě úspěšnou značku, která si získá mnoho spokojených zákazníků. Pro naši spolupráci si zásadně vybíráme partnery podle stejného metru, jaký máme nastavený u nás – upřímnost a kvalita. To vše proto, abychom vám, našim zákazníkům, mohli dodat něco navíc. Malý dárek nebo profesionální službu jako poděkování za vaši důvěru,“ uzavírá Romana Ljubasová.

Právě takový dárek teď společnost přichystala pro své zákazníky. Kufr plný kolagenu za výhodnou cenu! Když teď nakoupíte 6 kolagenů, získáte nejen 6x vitamin C, ale k tomu i skvělý stylový cestovní kufr jako dárek zdarma. Máme také dárkový balíček s kufrem plným Incapet Collagenu pro vaše zvířátka. Vše samozřejmě s dopravou zdarma. Vyberte si svůj kufr s kolagenem a oslavte s Inca Collagen šesté jubileum.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice