Loading...

VÁŠEŇ UKRYTÁ V DESIGNU

25.08.2021

Zdá se vám někdy, že současný design je příliš strohý a postrádá emoce? V tomto případě je opak pravdou. Dalším osobním tipem Petra Paksiho, obchodního ředitele firmy JAP FUTURE je tentokrát praktická dominanta interiéru.  

Designéři zvolili Inspiraci Tangem, tancem plným vášně, který působí silně dramaticky a emotivně. Energii tance zhmotnili v objekt, který se může stát praktickou dominantou vašeho interiéru.  Schodiště Tango působí impozantně a s grácií ozvláštní každý interiér.

Jakým způsobem je schodiště ukotveno? Je působivé svou lehkostí a přitom zaručuje nosnost a stabilitu . .  .
Dominantou točitého schodiště TANGO z dílny českého výrobce JAP FUTURE je extravagantní středový sloup ve tvaru dvoušroubovice, který je vyroben z masivního dřeva. Středový sloup navozuje dojem jednolitého kusu dřeva, čehož je docíleno díky lepení jednotlivých speciálně tvarově upravených segmentů z masivního dřeva.

Nášlapy jsou také z tvrdého dřeva?
Dřevěné vykrajované schodišťové nášlapy zdánlivě volně levitují v prostoru a vyvažují masivní středový sloup, který je ukotvený do podlahy a do horního čela stropu. Pro výrobu schodišťových stupňů se používají tvrdé dřeviny, jako buk, dub, javor nebo jasan.

A výběr barvy dřeva je možné interiéru přizpůsobit?
Barevnost schodiště je možné uzpůsobit stylu konkrétního interiéru, a to díky namoření dřeva do vybraného odstínu. Pro zvýraznění kresby dřeva je navíc možné schodišťové stupně kartáčovat. Kromě vizuální stránky schodiště je jeho přednostní především praktičnost. Díky svým rozměrům a prostorovému uspořádání dokáže ušetřit spoustu místa. Skvěle tak řeší problém s menším prostorem.

Více o točitých schodištích na www.japcz.cz.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice