Loading...

V červnu slaví institut CEMI již 9 let svého fungování – využijte výroční slevy až 50.000 Kč

11.06.2020

Central European Management Institute – CEMI MBA Studies s.r.o., institut, který umožňuje profesní vzdělávání v MBA, LLM či DBA oborech a dlouholetý člen a partner Podnikatelské platformy Helas přichází  v rámci svého výročí s mimořádnou akční nabídkou.

ON-LINE profesní studium je vhodné především pro časově vytížené podnikatele a manažery nejrůznějších zaměření či střední a vyšší management. Institut CEMI nabídl platformě Helas mimořádné cenové podmínky, které naleznete ZDE.

Jedná se o slevu 3.000,- Kč bez DPH, sčitatelnou i s jinými akčními nabídkami, jako je například současná červnová sleva v rámci 9. výročí institutu CEMI ve výši až 50.000,- Kč bez DPH. Při využití obou těchto slev dohromady tak můžete studovat již od 74.900,- Kč bez DPH za celé studium. 
Akční výroční sleva je platná pouze na přihlášky přijaté do 30. 6. 2020 včetně.

Heslo při objednávce je HELAS2020 a je potřeba ho zadat do přihlášky.

Uvažujete-li tedy o svém dalším osobním rozvoji, či o rozvoji Vašich zaměstnanců a hledáte studium, které je slučitelné s prací a rodinným životem, pak jistě oceníte možnost moderní formy on-line studia. CEMI patří s více než 1750 klienty mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele MBA a LLM studia ve střední Evropě.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace ohledně studia kontaktujte, prosím, konzultantku pro zájemce o studium Bc. Lucii Michajlovskou, lucia.michajlovska@cemi.cz602 617 296.

Výdaje na studium MBA můžete navíc uplatnit v základu daně z příjmu, jako výdaje na odborný rozvoj zaměstnanců, jedná se tudíž o daňově uznatelnou položku (dle ustanovení §24 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů). V případě, že studium souvisí s podnikáním zaměstnavatele, je tento příjem pro zaměstnance osvobozen od daně dle zákona o daních z příjmů.

Přejeme vše dobré a případně úspěšné studium.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice