Loading...

Pro krásu a zdraví

18.11.2022

O kolagenu už toho bylo řečeno mnoho, ale vyznat se v nabídce na trhu může být velmi složité. Chcete skutečně zpomalit nástup nepříjemných příznaků stárnutí? Doplněním kolagenu pomůžeme svému pohybovému ústrojí i vnější kráse. Není však jedno, jaký doplněk výživy zvolíte.

Kupovat atraktivní chutné kolagenové doplňky za výhodnou cenu je velmi lákavé, jejich účinek však může být minimální, nebo žádný. Proč tomu tak je? Kolagen je totiž velmi specifickou bílkovinou, se kterou by měl výrobce zacházet mimořádně opatrně. Kolagen ve formě výživového doplňku se získává z vedlejších produktů dobytka nebo ryb. Abychom si tedy my, lidé, účinně doplnili kolagen, který nám chybí, potřebujeme užívat kolagen z jiných živočichů. Není to však tak jednoduché, protože kolagen v přirozené formě je obrovská molekula, kterou bychom v neporušené podobě nedokázali strávit. Musí být tedy upraven tak, aby respektoval fyziologii člověka a plnil to, co se od něj čeká – musí být bioaktivní. Jak to může výrobce zaručit? Kolagen musí být štěpen peptidy. Důvod, pro který nedokážeme strávit molekuly kolagenu je ten, že v našem žaludku nemáme enzym zvaný kolagenáza. Právě ten má na starosti štěpení molekuly. Toto je také důvod, proč kolagen přijímaný v živočišných produktech naše tělo nevyužije. Výživové doplňky musí tedy obsahovat štěpený kolagen. Zároveň však štěpení musí být dostatečně šetrné, aby si tyto kolagenové fragmenty zachovaly specifickou strukturu trojzávitnice – helisu. Díky ní pak lidské tělo dokáže fragmenty rozpoznat a použít pro stavbu nových vlastních molekul kolagenu. Ve druhém kroku je třeba zajistit, aby štěpené kolagenové peptidy nebyly v kontaktu s kyslíkem ani vodou. Kolagen v prášku je trvanlivý, nepotřebuje konzervanty a z této formy se připravuje kolagenový nápoj rozmícháním ve vodě.

Inca Collagen je český doplněk stravy, který pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, pokožky, nehtů a vlasů. Jde o 100% rybí kolagen v prášku k přípravě nápoje. Tento prémiový třísložkový kolagen (obsahuje kolagen typu I, II, III) s denní dávkou až 3000 miligramů je nejlepším výrobkem na trhu porovnáváte – li prémiovou kvalitu a dobrou cenu. Teď ke každému nákupu vám přidáme vitamín C a vitamin D jako dárek zdarma. až přímo před užíváním. Důležitou podmínkou kvalitního kolagenu je také 100% čistota. Jakékoli přídavné látky by mohly spustit nežádoucí reakci. Příkladem je kyselina askorbová – vitamin C. Rovněž chondroitin nebo glukosamin, což jsou velmi účinné látky v kloubní výživě, jejich míchání s kolagenem však může narušit jeho účinek. Už vůbec v kolagenu nemají co dělat příchutě, aroma a barviva.

Jeden den v roce v Inca Collagen propuká “modré šílenství” nazvané INCA BLUE MONDAY... toto jedno jediné pondělí v roce chodí “INCA JEŽÍŠEK” a naděluje svým věrným zákazníkům KOLAGEN ZDARMA. 

Letos BLUE MONDAY připadá na pondělí 21. 11. 2022.

 

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ECOAR s.r.o.
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - Microsoft
Logo - PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - ČSOB
Logo - TROX TECH-TRADE
Logo - Zásilkovna

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - BELLES FLEURS
Logo - IDC - FOOD
Logo - JAPONSKÁ RÝŽE
Logo - MY JAPAN
Logo - SMART WALLS
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - DENÍK
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice