Loading...

Přehled nejlepších ryze českých firem

12.01.2024

Tato iniciativa vznikla po slavnostním vyhlášení výsledků našich projektů, kdy nás oslovila celá řada vítězů i finalistů s otázkou, zda existuje přehled firem, které se projektu účastní. Byl to velmi silný podnět, kterého si vážíme. Proto jsme se rozhodli ihned konat a vytvořit přehled finalistů a vítězů Podnikatelské platformy Helas -Budujeme hrdé Česko v kvalitním tiskovém i online provedení. Budou v něm zapojeny i významné instituce s aktuálními ekonomickými analýzami.

V rámci katalogu bude mít každá firma pro své představení k dispozici stránku formátu A4 s těmito informacemi

Cena jedné strany v katalogu českých firem – finalistů činí 12 000 Kč + DPH a zahrnuje i výtisk exkluzivní publikace a přístup k online databázi účastníků. Katalog je exkluzivní a nebude devalvován dalším prodejem či distribucí. Bude zaslán výhradně v rámci komunity, pro kterou se tvoří. 

Jako dárek a poděkování za otevřenost ke spolupráci v rámci Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko vám věnujeme pamětní minci „MEMORY SILVER COIN – HRDÝ LEV“, kterou jsme vytvořili ve spolupráci s Českou mincovnou.  

Máte -li zájem o spolupráci, pošlete nám zprávu ZDE 

*Pokud jde o benefit pro další účastníky, máme na mysli např. konzultace, slevy, poskytnutí určitých cenných informací atd. - vždy ale dle rozhodnutí té které firmy, nebude se jednat o povinnou informaci. Může však napomoci vytvoření zajímavého obchodního spojení s ostatními finalisty, kteří splnili náročná ekonomická kritéria soutěže.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice