Loading...

PODPORY V ČESKU – Vodafone

05.11.2020

Silný a rychlý internet je teď alfou a omegou každého home-office. Koronavirová krize nám navíc připomněla, jak důležité je v této oblasti inovovat a přicházet s novými řešeními. O tom ví své i Vodafone, který se teď víc než kdy jindy věnuje právě přínosu nových technologií pro své zákazníky.

Společnost se krize nezalekla, právě naopak. Využila svých zkušeností a pozice na trhu a svými projekty podporuje malé a střední podnikatele. Nedávno navíc představila revoluci v pevném připojení pro více než milion domácností a firem a v říjnu spustila síť 5G. A třešnička na dortu? Jako první v Evropě má 5G pokrytí dokonce i v pražském metru. Nejen o důležitosti inovací a zpětné vazbě od zákazníků jsme si povídali s Pavlem Kašparem, Senior Marketing Managerem.

Pavel Kašpar, Senior Marketing Manager.

V dnešní nelehké době jste se rozhodli podpořit zejména malé a střední podnikatele a nabízíte jim řadu zvýhodněných služeb. Povězte nám, jak celý koncept vznikl?

Snažíme se být pro naše zákazníky partnerem v jejich podnikání. Z výzkumů a zkušeností víme, že jejich potřeby jsou odlišné od běžných zákazníků – nepodnikatelů. A o to více v této době, kdy tu máme covid a s ním související omezení a vládní opatření, která nejvíce postihla právě malé a střední podnikatele.

 

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice