Loading...

ODLEHČENÝ INTERIÉR

13.12.2021

V dnešní době hraje často úspora místa hlavní roli a dveře, které šetří prostor sluší každému interiéru - doma i v kanceláři. S obchodním ředitelem JAP FUTURE jsme si povídali o systémech, které umožní celkově interiér odlehčit.

Maximální úspora místa v interiéru i jeho pohledové odlehčení, to je častým přáním klientů při plánovaných rekonstrukcích. Jaké nabízíte v JAP FUTURE možnosti?
Přesně toto velmi žádané  odlehčení  vám poskytnou stavební pouzdra a posuvné systémy JAP. Díky tomu, že je stavební pouzdro prvek zabudovaný v příčce, který umožňuje dveřím zajíždět do stěny. Dveřní křídlo je v otevřeném stavu zcela schované v konstrukci pouzdra. Na rozdíl od klasických otočných dveří, které v otevřeném stavu zabírají podlahovou plochu přibližně 0,6 m2, tak nepřekáží v prostoru místnosti. Díky tomu lze naplno využít prostor u stěny v bezprostřední blízkosti dveří. Mezi výhody stavebních pouzder však patří nejen zvětšení užitného prostoru, ale také jeho optické odlehčení a bezpečnější pohyb po místnosti.

porovnání interiéru s otočnými dveřmi a zasouvacími do stavebního pouzdra 

porovnání interiéru s otočnými dveřmi a zasouvacími do stavebního pouzdra

JAP FUTURE je jediným českým výrobcem dveřních stavebních pouzder. Máte stejně efektivní řešení také pro dvoukřídlé dveře? 
Ano, kromě varianty pro jednokřídlé dveře lze využít také různé dvoukřídlé varianty. Navíc nemusíte dělat kompromisy z pohledu moderního designu – stavební pouzdra dnes umí díky bezobložkovému provedení nabídnout i absolutně designově čisté řešení. Typickým zástupcem stavebních pouzder bez viditelných obložek je stavební pouzdro AKTIVE, jehož konstrukce je připravena tak, aby vytvářela pevnou hranu průchozího otvoru, ale přitom je skryta pod finální povrchovou úpravou stěny.

 bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE ve dvoukřídlé variantě

bezobložkové stavební pouzdro AKTIVE ve dvoukřídlé variantě

Pokud, ale z nějakého důvodu není možné vyžití stavebního pouzdra. Dokážete nabídnout jiné řešení ?
Tím řešením jsou dveře posuvné po stěně a ve stropě.

posuvný systém TRIX TRENDY

posuvný systém TRIX TRENDY

Jejich optimální využití je právě v prostoru a interiérech, kde není možné použít stavební pouzdra. Nabízíme posuvné systémy TRIX, které dveřní křídlo posouvají podél stěny nebo ve stropě. Jejich kolejnice se kotví nad dveřní otvor, některé modely lze dokonce umístit i nad stávající zárubeň, aniž by se musela vybourávat. Posuvné systémy dokážou ušetřit v interiéru místo, a to i přesto, že je třeba počítat s volným prostorem na stěně vedle dveří, kam se bude dveřní křídlo posouvat. Jejich prostorová náročnost je na rozdíl od dveří otočných pouhých 0,1 m2.

Více na www.japcz.cz.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice