Loading...

Nový rok: nová předsevzetí, hubnutí

19.01.2024

Říká se, že Nový rok je příležitostí pro nový začátek. Je to takový mezník, který přináší lidem naději, že mohou začít znova a lépe. Každý si dává novoroční předsevzetí

Motivace - to je to hlavní, díky čemu jsme schopni něčeho dosáhnout. Chce to najít si konkrétní důvod, záminku, proč to vše chcete udělat - a to Vás bude nejvíce motivovat. Bez motivace budete brát svá předsevzetí na lehkou váhu a nesplníte je. Když už jste tedy čekali celý rok, udělejte radikální změnu hned a nevyčkávejte.  Chcete začít běhat? Začněte! Chcete začít cvičit? Zvedněte se a jděte do toho fitka hned - nic Vám nebrání! Jíst zdravě a zhubnout? Zajděte do obchodu pro libové maso, zeleninu a ovoce!

A čím nejlépe doplnit kvalitní proteiny po Vašem tréninku?

O proteinech v poslední době slýcháme na každém kroku. Že jsou vhodnou formou pro regeneraci a růst svalů už jistě víte. Proto jsou nejčastěji vidět v rukou sportovců. Nicméně proteinový drink si můžete dát i když nesportujete. Poslouží jako rychlá svačinka s dobrými výživovými hodnotami. Zasytí a přitom doplní vhodně potřebné aminokyseliny. Obsahují minimum cukru a jsou vhodné při redukčním programu.

 

Zkuste třeba Whey protein zero Vanilku, chuťově příjemný protein, který se lehce rozmíchá ve vodě, v mléce či jogurtu a tvarohu. Je to velmi vhodná zdravá svačina, která zasytí a doplní Vám potřebné nutriční hodnoty. Dobře chutná s čerstvým ovocem, ale pokud nemáte zrovna po ruce čerstvé, tak je vhodné také lyofilizované ovoce.

 

 

    

 

 

Další možnou a vydatnou variantou obohacenou o bílkoviny jsou Proteinové polévky. Začátek roku je vždy velmi hektický, času není na zbyt a vy přemýšlíte o rychlém jídle plném živin? Oblíbí si je každý, kdo má na přípravu jídla jen pár minut a hledá rychle hotový, chutný a výživný pokrm. Naše polévky obsahují více než 30 % kolagenních bílkovin, zároveň mají pouze nízký obsah tuku a nenajdete v nich ani lepek ani glutamát. Jsou vhodnou náhradou masa s vysokým obsahem bílkovin. Mají vyvážené výživové hodnoty, jsou velmi vhodné při redukčním programu.

  

 

Instantní ovesné kaše jsou obecně skvělou volbou na snídani. Proč si ji ale nevzít do práce i jako menší svačinu? 

 

 

Rádi mlsáte a současně se snažíte o zdravý životní styl? Máme řešení! Naše proteinové dezerty uspokojí vaše chuťové buňky a zároveň vás udrží ve skvělé formě. Proteinové pudinky YourBody obsahují minimum cukru a mají vysoký podíl vlákniny. Každá porce obsahuje celých 34 % proteinu. A jejich příprava? Víc než snadná. Stačí vám jen 4 minuty, tyčový mixér a mléko. Smícháte, rozmixujete a můžete podávat. Bez vaření! Připravený dezert lze uchovat i několik dní v lednici. Vyberte si svou příchuť a pochutnejte si.

 

    

 

Kuskusy se skvěle hodí jako svačinka do práce nebo rychlý oběd na cesty. Stačí ho přihodit do batohu nebo kabelky, ať už jste milovníkem slaných nebo sladkých variant.

 

   

 

www.yourbody.cz

 

FOTO ZDROJ: IDC-FOOD, s.r.o. (ZNAČKA YOUR BODY) 

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice