Loading...

NEMUSÍTE JEZDIT DO SVĚTA… SVĚT NALEZNETE NA ZÁMKU LOUČEŇ

22.05.2020

ZÁMEK LOUČEŇ je nyní neodmyslitelně spjat se jménem paní KATEŘINY ŠRÁMKOVÉ. Ta se díky svým nápadům, vizi, nesmírné pracovitosti a houževnatosti, zasadila nejenom o rozvoj zámku Loučeň, ale v podstatě o vývoj celého kulturního turismu v České republice. Neboť  jak  privátní, tak i státní zámky se začaly zásadně inspirovat její činností.  Za dvanáct let, její usilovné práce, se stal zámek Loučeň třetím nejnavštěvovanějším hned po Pražském Hradě a Karlštejně. Paní Kateřina Šrámková je také vítězkou Ocenění Českých Podnikatelek 2018 v kategorii CENA ČSOB – VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA. Její příběh si můžete přečíst v EURO ročence na straně 63.

Aktivity zámku byly pandemií COVID zásadně OHROŽENY. Proto se připojujeme a pomáháme šířením NABÍDKY, která potěší Vás, Vaše děti či je zajímavá i pro firemní klientelu.

Oslovujeme Vás  s  možností velmi příjemného benefitu pro Vás, Vaše přátele, ale i Vaše kolegy a zaměstnance. Po době, kterou byla řada z nás nucena trávit doma, ať už s dětmi, na homeoffice nebo v karanténě, toužíme snad všichni vyrazit ven, do přírody a užít si volného pohybu.

Zámek Loučeň nabízí jedinečnou možnost, jak svým blízkým i kolegům poděkovat, udělat jim radost a zároveň jim dopřát krásné chvíle s rodinou po celý rok.

RODINNÁ VSTUPENKA na zámek Loučeň je benefitem na následujících 365 dní, kdy je možné navštěvovat zámecký areál neomezeně.

Nákupem těchto rodinných vstupenek zároveň také pomůžete zámeckému areálu, který je nyní uzavřen a bez příjmů, aby byl opět plný života. Byl v něm slyšet dětský smích a mohl do budoucna poskytovat opět radost mnoha spokojeným návštěvníkům.

Druhou nabídkou, kterou zde naleznete jsou LETNÍ DOVOLENKOVÉ POBYTY. Zámek Loučeň připravil krásné letní pobytové balíčky pro všechny, kdo budou trávit letní dovolenou v tuzemsku. Dovolenou na zámku Loučeň můžete strávit čtyřdenní, pětidenní nebo týdenní......vše nabité pohodou, komfortem a skvělými zážitky.

Budeme moc rádi, pokud nabídku letní dovolené budete dále sdílet.

Oba produkty je možné financovat z FKSP. Věříme, že Vás nabídka zaujme, v případě Vašeho zájmu o bližší informace ohledně nabídky kontaktujte, prosím paní Bc. Lenka Koubková, Sales Director zámek Loučeň, a.s.zamek@zamekloucen.cz, +420 602 326 427.

 

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ECOAR s.r.o.
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - Microsoft
Logo - PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.
Logo - Vere Prague

Partner slavnostního vyhlášení

Logo - Business klub Ukrajina
Logo - ORLEN Unipetrol
Logo - ČSOB
Logo - TROX TECH-TRADE
Logo - Zásilkovna

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - BELLES FLEURS
Logo - IDC - FOOD
Logo - JAPONSKÁ RÝŽE
Logo - MY JAPAN
Logo - SMART WALLS
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - DENÍK
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice