Loading...

Klienti nám rozumí

25.03.2022

Potřebujete vy, nebo někdo z vašich blízkých pomoci při realizaci podnikatelských záměrů napříč všemi oblastmi komerčního práva?

Díky zkušenému týmu, mezinárodnímu napojení, dlouho budovanému know-how a komerčnímu chápaní práva dokáže dlouholetý partner Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko, JŠK advokátní kancelářnalézt pro všechny odpovídající a přiléhavé řešení. Prostřednictvím unikátní sítě právních kanceláří PONTES: the CEE lawyers navíc zajišťuje služby nejen v České republice, ale také v ostatních zemích regionu střední a východní Evropy.

V JŠK, advokátní kancelář si velmi zakládají  na srozumitelnosti a praktičnosti výstupů své práce. Mezi nejnovější počiny patří určitě úspěšné zastupování investičního fondu Genesis Growth Equity Fund I při akvizici HC electronics .

Zajímají vás výsledky soudních sporů a novinky v Občanském zákoníku? JŠK vás bude i prostřednictvím webových stránek Podnikatelské platformy Helas informovat, třeba o novém pravidlu, podle kterého může strana ve lhůtě jednoho roku od uzavření smlouvy požadovat její zrušení, pokud plnění, které poskytla, je v „hrubém nepoměru“ k tomu, co obdržela od druhé strany – tzv. neúměrné zkrácení (§ 1793 a násl. OZ)

Budeme vás pravidelně informovat.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice