Loading...

Jediný český výrobce stavebních pouzder JAP FUTURE představuje tradiční pouzdro i netradiční varianty

16.06.2021

Schovejte dveře do stěny a získejte ve svém bytě trochu prostoru navíc! K tomuto účelu vám skvěle poslouží obložkové stavební pouzdro NORMA, které vás zaujme šíří své modelové nabídky.

Stavební pouzdro je prvek zabudovaný v příčce, který umožňuje dveřnímu křídlu zajíždět do stěny. „Dveřní křídlo zasouvací do stavebního pouzdra je v otevřeném stavu zcela schované v konstrukci pouzdra zabudované ve stěně. Na rozdíl od klasických otočných dveří tak nepřekáží v prostoru,“ popisuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, jediného českého výrobce stavebních pouzder. V konvenčních interiérech se nejčastěji využívají modely stavebních pouzder s tradiční obložkou, která lemuje stavební otvor a vystupuje přibližně jeden centimetr před rovinu stěny. Standardně se vzhled i materiál obložek ladí s dveřmi, ale výjimkou není ani jejich vzájemný kontrast.


stavební pouzdro NORMA, detail obložky

Typickým představitelem obložkových stavebních pouzder je řada NORMA, která nabízí hned několik variant řešení zasouvání dveří. „Kromě klasických variant STANDARD pro jednokřídlé dveře a KOMFORT pro dvoje dveře vysouvající se proti sobě do středu stavebního otvoru vyrábíme i pouzdro NORMA PARALLEL s netradičním otevíráním dveří. Umožňuje totiž zasouvání dvou křídel paralelně za sebe v synchronizovaném pohybu,“ říká Petr Paksi a pokračuje: „Unikátním řešením je pak pouzdro NORMA UNIBOX, které představuje typ dvojitého pouzdra, kdy se dvoje dveře zasouvají do jednoho pouzdra uprostřed mezi dvěma dveřními průchody.“ NORMA UNIBOX nabízí ideální řešení pro menší interiéry, kde není dostatek prostoru pro dvě pouzdra vedle sebe.

              
stavební pouzdro NORMA STANDARD      stavební pouzdro NORMA PARALLEL       stavební pouzdro NORMA UNIBOX

Všechny modely stavebního pouzdra NORMA lze použít pro sádrokartonové i zděné stěny, zajišťují plynulý pojezd všech typů dveřních křídel a lze je opatřit tichým dorazem pro postupné dovírání dveří. Nově je možné je vybavit i oboustranným dorazem, který umí zpomalit dojezd dveřního křídla také při otevírání, tedy jeho zajíždění do pouzdra.

Více na www.japcz.cz.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice