Loading...

JDEME DO FINÁLE. Zapojte se do PŘEHLEDU NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH FIREM

09.02.2024

 

Propojení nejlepších 300 českých firem,
vítězů a finalistů Podnikatelské platformy Helas. 
Buďte ve spojení, vědět, kdo je kdo a kdo tam patří. Jdeme do finále před vytištěním. 
ZÁJEM O SVÉ ZAŘAZENÍ DO PŘEHLEDU FIREM MŮŽETE PROSÍM UVÉST ZDE
V tuto chvíli zájem projevila většina z vás.Tato iniciativa vznikla po slavnostním vyhlášení loňských Ocenění. Tehdy nás oslovila celá řada vítězů i finalistů s otázkou, zda existuje nějaký přehled firem, které se těchto projektů účastní.  Byl to velmi silný podnět, kterého si velmi vážíme. I proto jsme se rozhodli ihned konat a takový přehled finalistů a vítězů Podnikatelské platformy Helas (Ocenění Českých Lídrů-Exportérů-Podnikatelek) v kvalitním tiskovém i online provedení vytvořit. Od naší poslední komunikace se celá záležitost velmi pozitivně a výrazně posunula, protože se do ní zapojili i významné instituce mezi které patří například Ministerstvo průmyslu a obchodu.

V tuto chvíli jdeme do finále před vytištěním. Tento projekt vyvolaný řadou z vás přináší nové a mimořádné možnosti, které budou oceněny v čase:
-   Vytváříme SÍŤ SPOLEHLIVÝCH KONTAKTŮ A PŘÁTELSKÝCH VZTAHŮ.
-   Opíráme se o myšlenku SPOLUPRÁCE JAKO RYCHLEJŠÍ CESTA K ÚSPĚCHU. Není tím myšlena pouze primární spolupráce, ale know-how a
    zkušenosti, kterými jste každý zvlášť nositelem.
-   Vy všichni jste firmy prověřené odborným garantem CRIF –Czech Credit Bureau a patříte tak mezi důvěryhodné klienty a dodavatele doporučené
    prostřednictvím transparentních nominací.
 Spojení majitelů českých firem - odborné veřejnosti – osobností – institucí.

V rámci katalogu má každá firma pro své představení k dispozici stránku formátu A4 s těmito informacemi.

Cena jedné strany v katalogu českých firem – finalistů činí 12 000 Kč + DPH a zahrnuje i výtisk exkluzivní publikace a přístup k online databázi účastníků. Katalog je exkluzivní a nebude devalvován dalším prodejem či distribucí. Bude zaslán výhradně v rámci komunity, pro kterou se tvoří. Jako dárek a poděkování za otevřenost ke spolupráci v rámci Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko vám věnujeme pamětní minci „MEMORY SILVER COIN – HRDÝ LEV“, kterou jsme vytvořili ve spolupráci s Českou mincovnou.  

V případě, že Vás zajímají i další možnosti, jako jsou osobní setkání, networking, nebo prezentace, můžeme zařazení do přehledu zahrnout do členství Basic či Premium v rámci celé platformy Helas ZDE.

Věříme, že katalog firem profesionálně prověřených světově uznávaným specialistou na rating a scoring firem, společností CRIF - Czech Credit Bureau, je dalším krokem pro efektivní propojení účastníků platformy a tomuto unikátnímu společenství poslouží pro další vzájemné sdílení zkušeností a zajímavých podnikatelských příležitostí. Řídíme se mottem „Více hlav - více ví“ a mnohým firmám i lidem jsme tak přímo pomohli nebo alespoň napomohli i se zdánlivě neřešitelnými byznysovými situacemi napříč všemi obory.

Pro informaci: V rámci Podnikatelské platformy Helas jsme v projektech Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů a Ocenění Českých Exportérů loni vybírali ty nejúspěšnější podnikatele z několika tisíc firem splňujících kritéria. Ve finále projektů OCE, OCP a OCL se utkalo o prvenství celkem 377 ryze českých firem se 137 miliardami obratu a 37 tisíci zaměstnanců. To jsou tedy firmy a jejich majitelé, které svou účastí v katalogu oslovíte.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice