Loading...

JAP FUTURE, český výrobce designových dveřních systémů představuje posuvné systémy pro optimální využití prostoru

16.06.2021

Bezproblémová manipulace, úspora místa, kompatibilita s různými druhy dveří – to jsou hlavní výhody posuvných systémů TRIX, které představují ideální řešení pro optimální využití prostoru v interiérech, kde není možné použít dveře zasouvací do stavebního pouzdra.


posuvný systém TRIX TRENDY kotvený do stěny, dvoukřídlá varianta

Řada posuvných systémů TRIX je zastoupena čtyřmi modely – TRIX ZERO, TRIX TRENDY, TRIX HEAVY a TRIX BASIC. Vzájemně se liší úrovní vybavení a maximální nosností. Při výběru typu posuvu je tedy vždy třeba řídit se hmotností dveřního křídla. Kolejnice posuvných systémů se kotví do stěny nad dveřní otvor nebo do stropu, přičemž modely TRIX TRENDY a TRIX BASIC lze dokonce umístit i nad stávající zárubeň s původní obložkou, aniž by se musela vybourávat. Hlavní předností posuvných systémů je úspora místa. „Posuvné systémy TRIX dokážou ušetřit v interiéru místo, a to i přesto, že je potřeba počítat s volným prostorem na stěně vedle dveří, kam se bude dveřní křídlo posouvat. Jejich prostorová náročnost je na rozdíl od dveří otočných pouhých 0,1 m2,“ říká Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, českého výrobce designových dveřních systémů. Všechny modely jsou dostupné v jednokřídlé i dvoukřídlé variantě, případně je možné kombinovat posuvné dveřní křídlo s fixním dílcem. www.japcz.cz.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - TRADE NEWS
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice