Loading...

Harmonelo mi přineslo opravdovou životní změnu

21.05.2021

V životě s určitou pravidelností přicházejí situace, které mají potenciál nás posunout pozitivním směrem. Prvním impulzem ke změně ale často bývá problém, který vše odstartuje. Mohou to být zdravotní obtíže, ale také například neuspokojivá pracovní situace, nebo komplikovaný vztah s blízkými.

Možná jste se někdy dostali do situace, která vypadala bezvýchodně, nebo jste jen měli pocit, že stojíte nohama v betonu a nemáte sílu se pohnout natož vymyslet nějaké uspokojivé řešení, které by vás dostalo zpět do pohody. Někdy takový stav trvá týdny, jindy měsíce a v tom horším případě řešení hledáte roky. Ráda bych popsala osobní zkušenost, která se vám může stát inspirací. Při své novinářské práci se ke mně dostávají často informace o něco dříve než k běžnému uživateli, mám možnost srovnání mnoha produktů, konzultací s odborníky a také mám pravidelně příležitost testovat různé přípravky ať už jde o kosmetiku, nebo potravinové doplňky. Musím se přiznat, že u produktů Harmonelo jsem měla zpočátku pochybnost, jestli je to ten správný produkt právě pro mě, ale k prvnímu testování mě motivovala přítelkyně s pozitivní zkušeností. Zaujalo mě svým složením, které stojí na použití nové generace probiotik.  Líbilo se mi také, že je bez mléčných složek, na něž jsem alergická a dokonce má i bezlepkové složení vhodné pro mého syna, který trpí celiakií. Složení mě oslovilo také speciálně upravenými enzymaticky zkapalněnými čekankovými

  

fruktooligosacharidy, které přispívají k přirozené obnově střevní mikrobioty. Ty totiž  působí ve všech částech střeva, jak v tenkém, tak tlustém. Takovou vlákninu sice neumí tělo využít ani vstřebat, ale je důležitou živinou pro prospěšné střevní bakterie a slouží jako zdroj energie pro buňky střevní sliznice. Vzhledem k tomu, že ve střevech sídlí náš imunitní systém a narušení jeho rovnováhy může přispívat nejen ke snížené obranyschopnosti, ale také k depresím, úzkostem a jiným projevům psychické nepohody,  jsem se rozhodla v době pandemie Harmonelo vyzkoušet. Kúru jsem si sestavila opravdu komplexní, abych účinek pocítila intenzivně. Kromě toho, že mi některé sirupy opravdu chutnaly jsem hned od prvních dní pocítila velký příliv energie.  Dostavil se také čistící efekt a zmírnily se otoky, kterými občas trpím. Mými favority nejspíš zůstane zelená lahvička -Vitality, obsahující aloe vera a červená – Life s kustovnicí a dračím ovocem. Velký efekt mělo také Flexi s hydrolyzovaným vepřovým kolagenem, který mi zjemnil drobné vrásky a vypnul kontury. Přiznám se, že zrovna jeho příchuť byla pro mě sice nejméně atraktivní, ale každý má přece jen jiné chuťové preference. Největší efekt se ovšem dostavil po zhruba třech týdnech, kdy jsem najednou začala mít sílu řešit nefunkční vztahová i pracovní schémata. Zároveň s přílivem energie jsem totiž naprosto jasně začala vnímat – kde je problém, co mi ubližuje a škodí, která aktivita je neefektivní žrout energie a jak mohu situaci zlepšit. Harmonelo mi pomohlo zbavit se starých schémat. Našla jsem například odvahu opustit projekt, který mi přinášel v posledních letech starosti a frustraci. Zbavilo mě strachu ze změny a z nejistoty, přivedlo k novým začátkům.

Můj příběh je možná trochu netypický, ale vypovídá o tom, že pokud se tělo dostane do harmonie, tak můžete udělat první krok ke spokojenému životu.

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH EXPORTÉRŮ

Ocenění Českých exportérů stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Partneři

Logo - AC-T servis
Logo - ALUKOV
Logo - ARTEX informační systémy
Logo - BEWIT
Logo - dobrá TISKÁRNA
Logo - ETERNAL BY HELENA
Logo - Intedat
Logo - JŠK ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Logo - JVS SERVICE
Logo - Microsoft
Logo - RESPECT Group – pojišťovací makléř pro firmy a podnikatele
Logo - Vere Prague

Dodavatelé

Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - IDC - FOOD
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partneři

Logo - Age
Logo - BUSINESSINFO.CZ
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - HORIZONT POINT
Logo - Inpublic Group
Logo - PROSPERITA
Logo - TRADE NEWS
Logo - Transport-logistika.cz - online deník o dopravě a logistice